1. EKONOMİ

  2. Akustik Süngerler
Akustik Süngerler

Akustik Süngerler

Ortamlarınızda sese ve gürültüye artık mahkûm olmak zorunda değilsiniz.

REKLAM
A+A-

Ortamlarınızda sese ve gürültüye artık mahkûm olmak zorunda değilsiniz. Teknolojinin vermiş olduğu çözümlerle buna engel olabilirsiniz. Akustik Süngerlerle bunu sağlamak mümkündür. Ayrıca akustik sünger olarak Emir akustik ürünleri profesyonel ürünleridir.

Ortam ses düzeyini minimum düzeye düşürmek için kullanılan Akustik Süngerler, Emir Akustik ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Rahat ve huzurlu bir ortam için özel olarak üretilmektedir. Mekanınızın sesinin dışarıya gitmemesi ve dışarının ses ve gürültüsünü ise ortamlarınıza gelmemesi için ideal bir malzemedir.

Türkiye’de ses yalıtımında öncü hizmetlere imzalar atan Emir Akustik, kendi bünyesinde oluşturduğu geniş ürün arşivi ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Hem ürün hem proje bazında çalışmalarını sürdüren Emir Akustik, Akustik Süngerler & akustik panel kaplama konusunda iddialı çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Emir Akustik, hizmet ağını gün geçtikçe yükseltmektedir.

Emir Akustik olarak, sizlere en güzel alternatif çözümleri sunmaktadır. Ayrıca ses yalıtım malzemeleri ‘nde Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden satışlarını gerçekleştirmektedir. Emir Akustik, satış öncesi ve satış sonrası müşteri dostluğunun teminatını sunmaktadır.

Türkiye'nin her noktasına satış ve teknik desteğini yapan firmamız, kurumsal kimliğiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Akustik Süngerler, yanmaz sünger konusunda, gerçek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Web sitemizde ürün çeşitlerimizi görüp inceleyebilir, sitemizden sipariş geçebilirsiniz.

İstanbul merkezli olan firmamız, yurt içi ve yurt dışı satışları gerçekleştirmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.