1. HABERLER

  2. SAVUNMA SANAYİ

  3. Aliyev'den Bayraktar'a 'Karabağ Nişanı'
Aliyev'den Bayraktar'a 'Karabağ Nişanı'

Aliyev'den Bayraktar'a 'Karabağ Nişanı'

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar'ı bir nişan ile ödüllendirdi.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

Karabağ savaşında kullanılan ve Azerbaycan'ın savaşı kazanmasında büyük rol oynayan Bayraktar TB2’lerin başarısından dolayı, Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından Karabağ Nişanı’na layık görüldü.

Baykar Savunma'nın Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Şeref ve onur duyduk! Yönetim Kurulu Başkanımız Özdemir Bayraktar, Genel Müdürümüz Haluk Bayraktar ve Teknoloji Liderimiz Selcuk Bayraktar, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından Karabağ Nişanı'na layık görüldü." ifadeleri kullanıldı.

Selçuk Bayraktar da kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Babam Özdemir Bayraktar ve ağabeyim Haluk Bayraktar ile birlikte Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından Karabağ Nişanı'na layık görülmekten dolayı büyük şeref ve onur duyduk. #TekMilletİkiDevlet'in ortak geleceği için çalışmaya devam edeceğiz."

Kaynak: Defense Here

uygulamabanner.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.