Binali Yıldırım: Bizimle uyuşturucuyu yan yana getirmek ahlaksızlıktır

Binali Yıldırım: Bizimle uyuşturucuyu yan yana getirmek ahlaksızlıktır

AK Parti Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkan Yardımcıları Kurtulmuş ve Yıldırım ile partilerinin İstanbul İl Binasında basına kapalı olarak bir görüşme gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkan Yardımcıları Kurtulmuş ve Yıldırım ile partilerinin İstanbul İl Binasında basına kapalı olarak bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşme sonrası Binali Yıldırım bir açıklama yaparak Sedat Peker'in "oğlunun Venezuela'dan uyuşturucu kaçırdığı" iddialarına yanıt verdi. Yıldırım " Sedat Peker'in iddiaları kesinlikle iftiradır, yalandır, şiddetle reddediyoruz," dedi.

Yıldırım konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi:

"Bizimle uyuşturucuyu yan yana getirmek bize yapılabilecek en büyük hakarettir. Tümüyle reddediyoruz. Bu olsa olsa çamur at izi kalsın türünden bir suçlamadır. Ama unutmayalım ki çamur atanın önce kendi elleri kirlenir. Oğlum Venezuela’ya gimiştir. Orada bahsedildiği gibi ocak şubatta değil, geçen sene aralık ayında gitmiştir. Koronavirüsle mücadele kapsamında ihtiyaç sahiplerine test kiti ve maske gibi malzemeler götürmüştür. Türkiye Dostluk Grubu da oradaydı onlarla birlikte oldu. Resmi heyetle gittiği ifade ediliyor, bu da gerçek dışıdır. Kendi imkanlarıyla, kendi biletini alıp kendi masraflarını karşılayarak ziyaretini gerçekleştirmiştir."

twtbanner-001.jpg

İlgili Haberler
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
1 Yorum