1. HABERLER

  2. AVRUPA

  3. Fransa İçişleri Bakanı: Savaştayız
Fransa İçişleri Bakanı: Savaştayız

Fransa İçişleri Bakanı: Savaştayız

Fransız bakan Cazeneuve, "Savaştayız ve güvenlikten ödün vermemek için tüm güvenlik teşkilatı olarak seferberlik halimiz devam edecek" dedi.

A+A-

Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, Nice şehrinde meydana gelen ve 80 kişinin öldüğü, 18 kişinin ağır yaralandığı saldırı sonrası bölgede acil durum seviyesinin "saldırı alarmı" olarak ayarlandığını söyledi.

"Acil durum seviyesi 'saldırı alarmı'na yükseltildi"

Nice'e gelerek incelemelerde bulunan Cazeneuve, saldırının aydınlatılması için tüm imkanların seferber edildiğini, çalışmaların tüm titizlikle devam ettiğini aktardı. Cazeneuve, bölgedeki acil durum seviyesinin "saldırı alarmı"na yükseltildiğini kaydetti.

"Savaştayız"

Cazeneuve, yoğun baskı altında ve güvenliği sağlamak amacıyla seferber olduklarını kaydeden ifade ederek, "Savaştayız ve güvenlikten ödün vermemek için tüm güvenlik teşkilatı olarak seferberlik halimiz devam edecek" değerlendirmesinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.