'Hadi Özışık yorumcu olarak katıldığı programdan kovuldu'

'Hadi Özışık yorumcu olarak katıldığı programdan kovuldu'

Sedat Peker'in, dün gece Twitter'da paylaştığı videoların ardından gündemin ilk sıralarına yerleşen internethaber.com'un kurucusu Hadi Özışık'ın tv100'de yorumcu olarak katıldığı programdan kovulduğu öne sürüldü.

Organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in, görüntülü görüşmelerini sosyal medya hesabından yayınlamasının ardından Hadi Özışık'ın, tv100'de yorumcu olarak katıldığı programla ilişiğinin kesildiği öne sürüldü.

Sedat Peker'in, dün gece Twitter'da paylaştığı videoların ardından gündemin ilk sıralarına yerleşen internethaber.com'un kurucusu Hadi Özışık'ın tv100'de yorumcu olarak katıldığı programdan kovulduğu öne sürüldü. 

Medyakoridoru'nun haberine göre, tv100'de yayınlanan 'Sağlı Sollu' programının yorumcularından olan Hadi Özışık'ın programla ilişiği kesildi. Kaynaklar, kararın bu sabah tebliğ edildiğini ve Özışık'ın yakın çevresiyle de durumu paylaştığını belirtti.

Moderatörlüğünü Ahu Özyurt'un üstlendiği programda Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır, Hadi Özışık ve Metin Özkan yorumcu olarak yer alıyordu.

twtbanner-001.jpg

İlgili Haberler
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.