1. HABERLER

  2. SURİYE SAVAŞI

  3. HTŞ'den İdlib'de Esed'in 'suikast hücrelerine' baskın
HTŞ'den İdlib'de Esed'in 'suikast hücrelerine' baskın

HTŞ'den İdlib'de Esed'in 'suikast hücrelerine' baskın

Tahrir el Şam Heyeti'ne bağlı güçlerin İdlib merkezinde Esed rejimine bağlı suikast hücrelerine baskın düzenlediği bildiriliyor.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

Tahrir el Şam Heyeti'ne (HTŞ) bağlı güçlerin İdlib'de Esed rejimine bağlı suikast hücrelerine baskın düzenlediği bildiriliyor.

Yerel kaynaklardan edinilen bilgilere göre, İdlib kırsalındaki Afes köyü yakınlarında HTŞ'ye bağlı güçler tarafından düzenlenen baskınlarda Rusya destekli Esed rejimi adına çalışan hücre mensuplarının yakalandığı ifade edildi.

HTŞ'ye bağlı kaynaklar tarafından yapılan açıklamada, 3 kişiden oluştuğu belirtilen hücrenin muhaliflerin yerleşim yerleri ve merkezlerinin gözlemlediği, araçları ve geçiş güzergahları üzerine patlayıcılar yerleştirdikleri ifade edildi.

HTŞ'ye bağlı güçler İdlib il merkezi ve çevresinde IŞİD ile Esed rejimi hücrelerine yönelik belli aralıklarla baskınlar düzenliyor.

Kaynak: Mepa News

twtbanner-001.jpg

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler