1. HABERLER

  2. ORTADOĞU

  3. Mısır'daki cezaevlerinden sızdırılan görüntüler Sisi rejiminin işkencelerini ortaya çıkardı
Mısır'daki cezaevlerinden sızdırılan görüntüler Sisi rejiminin işkencelerini ortaya çıkardı

Mısır'daki cezaevlerinden sızdırılan görüntüler Sisi rejiminin işkencelerini ortaya çıkardı

Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan bir cezaevinden sızdırılan görüntüler, Sisi rejiminin mahkumlara uyguladığı işkenceleri ortaya çıkardı.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan bir cezaevinden sızdırılan görüntüler, Abdulfettah el Sisi rejiminin mahkumlara uyguladığı işkenceleri ortaya çıkardı.

Kahire'de bulunan bir merkezde kaydedilerek basına sızdırılan görüntülerde, mahkumların çeşitli işkencelere maruz bırakıldıkları görülüyor.

Daha önce de Sisi rejiminin cezaevlerinden çeşitli görüntüler basına sızdırılmış, mahkumlara ve gözaltına alınan kişilere yönelik işkenceler gözler önüne serilmişti.

Darbeden bu yana Mısır'da on binlerce kişi siyasi suçlamalarla hapsedildi ve işkence gördü. Çok sayıda kişi cezaevlerinde hayatını kaybederken yüzlercesi de idam edildi. Mısır'da Abdulfettah el Sisi yönetiminin mahkeme süreçlerinin bağımsız ve adil olmadığı ifade ediliyor.

Kaynak: Mepa News

tg-003.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
3 Yorum