1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Okulların açılması ertelendi
Okulların açılması ertelendi

Okulların açılması ertelendi

İçişleri Bakanlığının genelgesine göre, okulların açılması ertelendi, yüz yüze eğitimle ilgili gelişmelere Kabine Toplantısı'nda karar verilecek.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

1 Mart'ta başlaması planlanan yüz yüze eğitim ertelendi. Yüz yüze eğitimle ilgili gelişmelere Kabine Toplantısı'nda karar verilecek.

İçişleri Bakanlığının genelgesine göre, Kabine Toplantısında eğitim ve öğretime yönelik düzenlemeler de 4 ayrı risk seviyesine göre belirlenecek.

İçişleri Bakanlığının 26 Şubat tarihli Genelgesiyle 1 Mart günü toplanacak Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde yeni kararlar alınıncaya kadar mevcut tedbirlerin uygulanmaya devam edilmesi gerektiği bildirildi.

1 Mart 2021 Pazartesi günü Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar çerçevesinde, her ilde risk grubu seviyesine dair belirlenen kurallara göre Hıfzıssıhha Kurullarınca gerekli adımların atılacağı ifade ediliyor.

tg-003.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler