1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Pierre Loti Fransız Lisesi 'terör tehdidi' nedeniyle kapatıldı
Pierre Loti Fransız Lisesi 'terör tehdidi' nedeniyle kapatıldı

Pierre Loti Fransız Lisesi 'terör tehdidi' nedeniyle kapatıldı

İstanbul'daki Pierre Loti Fransız Lisesi'nin Beyoğlu yerleşkesi güvenlik gerekçesiyle geçici olarak kapatıldı.

A+A-

ABD, Fransa, İtalya, İspanya, Almanya ve İsveç 'saldırı' uyarısında bulunmuş İstanbul'daki başkonsolosluklarını geçici olarak kapatmıştı. İstanbul'daki Pierre Loti Fransız Lisesi'nin Beyoğlu yerleşkesi güvenlik gerekçesiyle geçici olarak kapatıldı.

Pierre Loti Fransız Lisesi'nin okul velilerine gönderdiği bilgilendirme mesajında, "terör tehdidine karşı Beyoğlu yerleşkesinin 2 Şubat Perşembe ve 3 Şubat Cuma günleri kapalı olacağı" bildirildi.

Velilere gönderilen bilgilendirme mesajında, "Mevcut güvenlik bağlamında ve diplomatik merciler ile bağlantılı olarak, Beyoğlu yerleşkesi 2 Şubat Perşembe ve 3 Şubat Cuma günleri kapalı olacaktır. Kontrolümüz dışındaki bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Mümkün olan en kısa sürede normale dönmeyi öngörmek için cuma günü durumun gelişimi hakkında sizi bilgilendireceğiz" denildi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.