1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Soylu: Batılı ortaklarınızın uşağı olmaktan başka vasfınız var mı?
Soylu: Batılı ortaklarınızın uşağı olmaktan başka vasfınız var mı?

Soylu: Batılı ortaklarınızın uşağı olmaktan başka vasfınız var mı?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Vatan Emniyet binasında gerçekleştirilen şehitlere veda töreninde konuştu.

A+A-

İçişleri Bakanı Süleyman Soylı, Beşiktaş'ta dün gece düzenlenen saldırıda yaşamını yitiren polislerin cenaze töreninde konuşurken "Bu eşkıyalardan hesap soracağız. Yarından tezi yok, Türkiye Cumhuriyeti Devleti güvenlik güçlerinin işi bunu yapanlardan intikam almaktır" dedi

Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törende konuşan Soylu, şunları söyledi:

Vefa da Kadir de Adem de İlker de Hasan da bütün şehitlerimiz bilsin; o insanlıktan çıkmış alçaklara şunu söylüyoruz; yarından tezi yok Türkiye Cumhuriyeti Devletinin güvenlik güçlerinin birinci öncelikli işi bunu yapanlardan intikam almaktır, karada, havada, denizde, nerede olursa olsun… Hangi güce sığınmışlarsa sığınsınlar, Türk milleti bu kanı yerde bırakmayacaktır. Maliyeti ne olursa olsun bu hesap görülecektir.

Bu eşkıyalardan tek tek hesap soracağız. Bulundukları delikleri başlarına yıkacağız.

'GEBERİP GİTTİĞİNİZDE DUA EDECEK KİMSE VAR MI?'

Kırk yıldır, bu ülkeyi terörle uğraştıranlar ve onların destekçilerine soruyorum: Bir takım karanlık odakların, Batılı karanlık ortaklarınızın uşağı, maşası ve tetikçisi olmaktan başka bir vasfınız var mı, Geberip gittiğinizde, arkanızdan ağlayacak, hayır dua edecek kimse var mı?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.