1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Kayyum atanan belediyelerin internet sitesi kapatıldı
Kayyum atanan belediyelerin internet sitesi kapatıldı

Kayyum atanan belediyelerin internet sitesi kapatıldı

İçişleri Bakanlığı talimatıyla başkanları görevden alınan Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir belediyelerinin internet siteleri kapatıldı.

Independent Türkçe
A+A-

Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir belediyelerinin HDP’li başkalarının İçişleri bakanlığı tarafından alınmasının ardından, göreve getirilen kayyum valilerin ilk icraatlarından birisi belediyelerin internet sitelerini kapatmak oldu.

Diyarbakır ve Van Büyükşehir belediyelerinin internet sitelerine girenler ‘bakım çalışması yapılıyor’ uyarısıyla karşılaşıyor.

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin sitesinde ise kullanıcıların karşısına Atatürk fotoğrafı bulunan bir ekran çıkıyor. Ekranda ‘Çok yakında sizlerleyiz’ ifadesi bulunuyor.

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin Twitter hesabından ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kayyum olarak atanan Mardin Valisi Mustafa Yaman’ın bir fotoğrafı paylaşıldı. Fotoğrafın üzerinde ise ‘Mardinimiz için yeniden işbaşındayız’ mesajı yer aldı.

diyarbakır.jpg

facebanner.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler