1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Saadet Partisi'nden 23 Haziran kararı
Saadet Partisi'nden 23 Haziran kararı

Saadet Partisi'nden 23 Haziran kararı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu '23 Haziran seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız' ifadelerini kullandı.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

İlgili kurullarla istişareler yaptıklarını ve kamuoyu eğilimlerini göz önünde bulundurduklarını belirten Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız" açıklamasında bulundu.

"Artık bu seçimde İstanbul 16 milyon değil 82 milyondur" ifadesini kullanan Karamollaoğlu'nun açıklamaları şu şekilde: 

İstanbul Türkiye’nin kalbidir ve İstanbul’un yorulması Türkiye’nin yorulması demektir. Bu sorumlulukla verdiğimiz karar Türkiye’mizin önünü açmaya yöneliktir.

Bu vesile ile yürütülecek seçim kampanyalarında başta adaylar ve siyasi partiler olmak üzere bütün vatandaşlarımızı üslup ve davranış olarak her zamankinden daha fazla hassas olmaya davet ediyoruz.

Bu seçimlerin İstanbul'umuza, ülkemize ve milletimize hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni ediyoruz. 23 Haziran çatışmanın değil dayanışmanın tarihi olsun."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler