1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. AK Parti Sözcüsü Çelik: Seçim tarihi kesinleşti
AK Parti Sözcüsü Çelik: Seçim tarihi kesinleşti

AK Parti Sözcüsü Çelik: Seçim tarihi kesinleşti

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gerekli açıklamayı yaptığına işaret ederek seçimin 14 Mayıs'ta yapılmasının kesinleştiğini belirtti.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, seçimin 14 Mayıs'ta yapılmasının kesinleştiğini söyledi.

Canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Çelik, seçime ilişkin şöyle konuştu:

"Seçimin 14 Mayıs'ta yapılması artık kesinleşti. Burada esas olan muhalefet Meclis'e önem verilmesi gerektiğini söylüyor. Tabii ki Meclis önemlidir. Türkiye Meclis'i dünyada önemli bir yere sahiptir. Tüm Meclis'ler savaş sonucu kurulmuştur fakat bizim Meclis'imiz savaşa komuta etmiştir. Türkiye demokratik tecrübeye sahip bir ülke. Cumhurbaşkanımız gerekli açıklamayı yaptı. 14 Mayıs'ı telaffuz ederek. Türkiye büyük bir olgunlukla bu seçimi gerçekleştirebilecek yetkiye sahip. En çok sandık güvenliği söyleniyor. Bütün siyasi partilerden temsilciler, vatandaşlar sandıkların başıdna olacak. Güvenlik sorunu yok. Kurallara uygun bir şekilde sandık başında görevini gerçekleştirenlere teşekkür ettik."

tg-003.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler