1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. TÜSİAD'dan YSK kararına tepki: Kaygı verici
TÜSİAD'dan YSK kararına tepki: Kaygı verici

TÜSİAD'dan YSK kararına tepki: Kaygı verici

Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul’da aldığı karara tepki gösteren TÜSİAD 'Kapsamlı bir ekonomik reform gündemine odaklanmamız gerekirken seçim ortamına dönmek kaygı verici' açıklamasında bulundu.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul’da aldığı seçimlerin tekrarlanması kararına tepki gösterdi.

TÜSİAD tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamada, "Kapsamlı bir ekonomik ve demokratik reform gündemine odaklanmamız gereken bu dönemde, seçim ortamına geri dönmek kaygı vericidir." ifadeleri kullanıldı.

Ekonomik ve demokratik reform gündemine odaklanılması gerekirken, yeniden seçim ortamına geri dönmenin endişe verici olduğu ifade edilen TÜSİAD’ın açıklamasında, “31 Mart yerel seçim sonuçları açıklanmadan evvel vurgulamış olduğumuz gibi, kapsamlı bir ekonomik ve demokratik reform gündemine odaklanmamız gereken bu dönemde, seçim ortamına geri dönmek kaygı vericidir.” denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler