Dilipak: Koronavirüse karşı korunmanın en iyi yolu kenevir

Dilipak: Koronavirüse karşı korunmanın en iyi yolu kenevir

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, koronavirüse karşı en iyi korunma yolunun kenevirdeki THC ve CBD maddeleri olduğunu öne sürdü.

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, "Biyolojik savaş mı, psikolojik savaş mı?" başlıklı yazısında koronavirüs ile farklı virüslerden gerçekleşen ölüm oranlarını kıyasladı.

"Sonunda inşallah götürüp bizi batıdan ithal aşıya mahkûm etmezler" diyen Dilipak, virüse karşı en iyi korunma yolunun kenevirdeki maddeler olduğunu savundu ve şunları söyledi:

"Bir de bu virüslere karşı en etkili korunma yolu Kenevir’deki THC ve CBD. Hangi akıl ise bu iki maddeyi de yasaklıyor. Biz bunun kavgasını Alkoloid fabrikasını kurarken ABD’ye karşı verdik. Şimdi geldik, aynı lobi Kenevir’de karşımıza çıkıyor."

"Yarın Türkiye’de de ölümler başlarsa, ben diyeceğim ki; siz ölmeye devam edin, çünkü yaşamanız için mevzuat müsaid değil. Bu uygulamada “kamu yararı” yok, “kamu zararı” var!. Bu uygulama devletin, anayasa ve yasaların varlık ve meşruiyet esasları ile çelişir."

facebanner.jpg

İlgili Haberler
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.