1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Abdulkadir Selvi: Erdoğan kurulacak partileri iki noktadan hedef alacak
Abdulkadir Selvi: Erdoğan kurulacak partileri iki noktadan hedef alacak

Abdulkadir Selvi: Erdoğan kurulacak partileri iki noktadan hedef alacak

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan’ın yurt gezilerinden sonra hem kabinede hem de partide mini bir revizyona gideceğini söyledi.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimlerin ardından ilk kez dinlenmeye çekildiğini yazdı.

Selvi, Hürriyet'te "Yeni dönemin siyasi kodları" başlığıyla yayımlanan yazısında, Erdoğan'ın dinlenme süreci ile yeni döneme hazırlandığını söyledi. Selvi, Erdoğan'ın yeni kurulacak partilere karşı Erdoğan'ın iki strateji belirlediğini söyledi.

"Erdoğan ne zaman tatile çıksa kabine AK Parti kulislerinde değişim bekleniyor" diyen Selvi, Erdoğan’ın yurt gezilerinden sonra hem kabinede hem de partide mini bir revizyon yapacağını iddia etti.

Selvi'nin yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Erdoğan’ın kurulacak partileri iki noktadan hedef alması bekleniyor.

1- (Özellikle Amerikan-İngiliz tezgâhını işaret ederek) Yabancı birtakım mihrakların oyununa alet oluyorlar. Ümmeti bölecekler.

2- AK Parti döneminde cumhurbaşkanlığı, başbakanlık ve bakanlıklar yaptılar. Şimdi davamıza ihanet ediyorlar, bizi sırtımızdan hançerliyorlar.

Erdoğan, yeni partileri erken doğuma zorluyor. Eylül ayı önemli gelişmelere sahne olacak."

instabanner.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler