1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'nun ilk durağı Anıtkabir oldu
Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'nun ilk durağı Anıtkabir oldu

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'nun ilk durağı Anıtkabir oldu

Gelecek Partisi Genel Başkanlığına seçilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kurucular Kurulu üyeleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

Mepa News | Haber Merkezi
A+A-

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu toplantısında genel başkanlığa seçilen Ahmet Davutoğlu, kurucu üyelerle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

Partinin Kurucular Kurulu üyeleriyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret ederek Atatürk'ün mozolesine çelenk bırakan Davutoğlu, saygı duruşunun ardından Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti.

Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, şunları yazdı:

"Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun'da yaktığınız istiklal meşalesinin 100'üncü yıl dönümünde Cumhuriyet nesillerine hedef olarak gösterdiğiniz 'muasır medeniyeti aşma' idealini hayata geçirmek üzere yola çıkan Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyeleri olarak huzurunuzdayız.

Demokrasi tarihimizde yeni bir ümit olarak doğan partimiz, her zaman milletimizin vicdanı ile hareket edecek ve gelecek nesillerin müreffeh bir geleceğe yürüyebilmesi için gece gündüz çalışacaktır. Ülkemiz payidar, devletimiz daim olsun. Ruhun şad olsun."

uygulamabanner.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Mepa News, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Her bir yorum 600 karakterle (boşluklu) sınırlıdır.
İlgili Haberler